NFT Stüdyo Başvuru

Hoş Geldiniz...

NFT Stüdyo; NFTci ve NFT Atölye üçgen konseptinin bir parçasıdır.

NFT Stüdyo; her türlü NFT içerik üreten Türk NFTcilerin yer aldığı ve birbirlerinin sinerjilerinden faydalanabilecekleri bir ekosistemdir.

NFT Stüdyo, NFTcileri, Davetiye ve Birebir Görüşme ardından ekosisteme alır.

Birebir görüşme ile kabul sürecinden geçiş prosedürü "kendi gerçekliklerini" doğrulama için NFT Dünyasında artı değer yaratabilecekleri bir ispat yöntemidir. Bu süreçte hiç bir şekilde NFT içeriğinin değerlendirmesi ya da üretici seçimi tarzında bir değerlendirme yapılmamaktadır. Amacımız sadece o içeriğin o üreticiye ait olduğunu teyid edebilmektir.

NFT Stüdyo, dünyada bir ilki gerçekleştirerek, NFTci'lerin farklı sitelerdeki tüm eserlerini kendilerine özel tek sayfada toplama imkanı verir. Bu sayede birçok siteye referans göstermek yerine NFTci'lerimizin sadece NFT Stüdyo linkinizi vermeleri yeterli olacaktır.

Misyonumuz; NFTcilerimizin içeriklerini güvence altına almaları, daha geniş bir kitleye ulaşmaları ve farklı blokzinciri teknolojileri aracılığıyla geleceklerini inşa etmeleri için ekosistemi desteklemektir.

Siz de NFT Stüdyo içerisinde yer almak isterseniz;

info@NFTstudyo.com

adresine kendinizi ve NFT işlerinizi anlatan kısa bir yazı ve varsa portföyünüzü gösteren bir link ile başvurabilirsiniz.

Başvurular, başvuru sırasına göre incelenmekte olup ön görüşme randevusu için e-maili göndermiş olduğunuz adresten sizinle irtibata geçilecektir.